Logotyp
Komosa ryżowa z truskawkami przepis z niskim indeksem glikemicznym

B:20 W:30 T:15 335 kalorii

Składniki:

  • Mleko 0% – 70g
  • Truskawki – 100g
  • Migdały – 24g
  • Komosa ryżowa – 30g
  • Izolat białka BioTech/Olimp – 10g

Wykonanie:

Komosę ugotuj na mleku (tak aby nie była rozgotowana), jeżeli trzeba dodaj opcjonalnie słodzik i wodę. Do ugotowanej komosy dodaj Izolat białka, owoce a wierzch posyp migdałami.

Więcej naszych przepisów znajdziesz tutaj.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online? Zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim, posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych!


Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje, a jeśli szukasz wynajmu sprzętu sportowego najwyższej jakości (bieżnie, orbitreki, rowerki, wioślarze i inne) na terenie Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopotu), Warszawy oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo oraz inne, to zajrzyj na www.fitnessudrzwi.pl

Dodaj komentarz