fbpx

Przemiany

58 kg vs 50 kg. Oczywiście to nawet nie połowa drogi do sylwetki jaka sobie założyliśmy. 

Wyprowadziliśmy aspekty zdrowotne, dorzuciliśmy sporo kalorii, Jacek poświecił trochę czasu na trening i gotowe 

Cześć, jestem Magda. Nie jem mięsa, jestem młodą mama, pracuje na nocki ale sobie chudnę 

Kasia! ponad 3 miesiące i ponad 12 kg na minusie. 

Ile to już będzie ? jakieś 5000 kcal. To Maciek, przykład podopiecznego, który trzyma się wszystkiego jak mówi plan, człowiek, który pyta o wszystko. Wiec ma wynik, proste 

Przychodzą też takie momenty, w których patrzę na porównanie, na wyniki i rozkładam ręce, bo nic więcej nie jestem w stanie zrobić. 

Początek, redukcja, masa. Wszystko z głową 

Jak zaczynałem z Madzią współpracę i usłyszałem że przychodzi do mnie na prowadzenie młoda matka, która pracuje na nocki, myślę sobie “Następna, na miesiąc, te dziewczyna nie da rady” Teraz jest mi tak ogromnie głupio że już nigdy nie pomyśle że ktoś nie da rady. 

Kubazowa waga ciężka, a to jeszcze nie koniec przemiany tej sylwetki

Cześć! Jestem Martyna i schudłam sobie 36 kg na tostach 

Madzia i jej skromne -30 kg 😊Nic nazdwyczajnego jak realizowanie wytycznych, bez głodówek, bez zajeżdżania się godzinnymi cardio, z weekendowym luzem. 

Niewątpliwie praca z @uncle.szyna to jedno z moich największych trenerskich osiąnięć, uspokoi się sytuacja w Anglii, siłownie wrócą do funkcjonowania, zobaczycie Wojtka w jeszcze lepszej formie!

Ola zgłosiła się do KT jakiś czas temu, z prośbą o prowadzenie żywieniowe. Pomyślałem sobie, fajna sprawa, kolejna kobietka, która poświęciła zdrowie, sylwetkę dla dzieciaczka. Dawać mnie ją! 

Kozak 

Redukcja perfect, czas budować

Tak to się robi u nas 😊

Jest forma 

Kolejna przemiana 😊

Wow ❤

💪💪💪

Nic więcej do dodania 😊

Redukcja? Proszę bardzo 😁

Bez wymówek!

Nie ma czegoś takiego jak: Nie da się 💪

Przemiany podopiecznych cieszą najbardziej 😊

Nie ma wymówek 😊

Kilogramy idą w dół 

Motywacja na nowy tydzień i na nowy miesiąc, w marcu zaczyna wychodzić słońce, wraca powoli wiosna, co sprzyja aktywności 💪😊

Jedna z najbardziej spektakularnych przemian i nasza duma @kubazteam 😎💪

ZOSTAW MI SWOJE DANE
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ


    kubazteam.pl przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. View more
    Akceptuję


      Podaj swój email, aby otrzymać nasze ebooki