fbpx

Program afiliacyjny

 

 

PROGRAM AFILIACYJNY KUBAZTEAM

,,AMBASADOR”

Cześć! Witamy w naszym programie afiliacyjnym KubazTeam. Jesteśmy firmą zajmującą się prowadzeniem żywieniowym i treningowym, konsultacjami dietetycznymi. Dopasowujemy plan pod naszych podopiecznych, ich zapotrzebowanie kaloryczne, ewentualne schorzenia takie jak hashimoto, nadciśnienie,  tarczyca oraz inne. Oferujemy stałą pomoc trenera i monitoring postępów w formie tygodniowych raportów. Układamy także diety pod Thermomix (z użyciem aplikacji Cookidoo).

Program ,,Ambasador” polega na tym, że:

1)      ETAP I – szukamy osób, które prężnie działają i funkcjonują na portalu Instagram. Często sami odzywamy się do tych osób. J

 

2)      ETAP II – zawieramy z Tobą umowę w formie współpracy. Naszym ambasadorom oferujemy darmową opiekę żywieniową na 1 miesiąc (z możliwością oczywiście przedłużenia), z planem dietetycznym, treningowym, suplementacją i opieką trenera (wartość około 250-300 zł). Od naszego Ambasadora oczekujemy działania zgodnie z planem, wspomnienia o nas na swoim Insta story oraz w ramach postu na Instagramie z oznaczeniem, opowiedzeniem o nas, o przygotowanym planie, przewidzianych posiłkach itp. Oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli dzięki nam udostępnisz też na swoich social media swoją przemianę żywieniową/wyglądu w ramach współpracy z KubazTeam.

 

3)      ETAP III – dodatkowo wszyscy Twoi obserwujący, którzy zgłoszą się do nas z informacją, że chcą podjąć z nami współpracę żywieniową i wspomną, że są od Ciebie – dostaną od nas zniżkę -50 zł miesięcznie. Dodatkowo, mogą oni także współpracować z nami w ramach programu afiliacyjnego ,,Podopieczny” i zarabiać sami na rzecz coraz mniejszej kwoty miesięcznego prowadzenia w naszej firmie.

 

 

PROGRAM AFILIACYJNY KUBAZTEAM

,,PODOPIECZNY”

Cześć! Witamy w naszym programie afiliacyjnym KubazTeam.

Program ,,Podopieczny” polega na tym, że:

1)      ETAP I – jesteś już naszym podopiecznym? Super, spełniasz wszystkie warunki, możesz przejść do etapu II. Jeśli nie, to przeczytaj najpierw o naszej ofercie prowadzenia żywieniowego i zostań naszym podopiecznym:

,,Jesteśmy firmą zajmującą się prowadzeniem żywieniowym i treningowym, konsultacjami dietetycznymi. Dopasowujemy plan pod naszych podopiecznych, ich zapotrzebowanie kaloryczne, ewentualne schorzenia takie jak hashimoto, nadciśnienie,  tarczyca oraz inne. Oferujemy stałą pomoc trenera i monitoring postępów w formie tygodniowych raportów. Układamy także diety pod Thermomix (z użyciem aplikacji Cookidoo).Plany treningowe i żywieniowe ulegają zmianie w momencie, kiedy zachodzi taka potrzeba. Koszt współpracy przy planie indywidualnym dla jednej osoby za miesiąc to 250 zł (nasze przepisy albo Thermomix), natomiast przy łączonym planie Thermomix + nasze przepisy 300 zł. Przy pakiecie dla par jest to koszt 400zł miesięcznie”.

 

2)      ETAP II – jeśli jesteś już naszym podopiecznym i współpracujesz z nami to możesz na tym zarabiać i obniżać koszty swojego miesięcznego prowadzenia! Oferta jest dla zarówno nowych, jak i dłużej korzystających z naszych usług podopiecznych. Program Afiliacyjny ,,Podopieczny” polega na tym, że jeżeli polecisz innym osobom nasze usługi i dana osoba zdecyduje się na zaczęcie z nami współpracy, Ty otrzymujesz od nas bonus w postaci -25 zł na miesięczne prowadzenie. Brzmi dobrze, prawda? J Przy miesięcznym prowadzeniu w kwocie 250 zł, wystarczy, że tylko 10 osób zostanie naszymi podopiecznymi z TWOJEGO polecenia, a Twoja opieka żywieniowa będzie zupełnie darmowa, na dowolny wybrany przez Ciebie okres!

 

3)      ETAP III – dodatkowo wszystkie osoby, które nawiążą z nami współpracę dzięki Tobie, także mogą wejść w nasz program afiliacyjny, zapraszać swoich znajomych i także w ten sposób otrzymywać od nas rabaty. Nie tworzymy z tego drzewka czy też piramidy finansowej, więc

 

W praktyce wygląda to dla Ciebie przykładowo w ten sposób:

Liczba podopiecznych, którzy współpracują z nami z Twojego polecenia

Twój miesięczny koszt współpracy

0

250 zł

1

225 zł

2

200 zł

3

175 zł

4

150 zł

5

125 zł

6

100 zł

7

75 zł

8

50 zł

9

25 zł

10 i więcej

0 zł!

 

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana – odezwij się do nas na kontakt@kubazteam.pl, www.kubazteam.pl albo telefonicznie - 667 163 953.

Zostań członkiem naszego programu afiliacyjnego, zarabiaj i obniżaj swoje koszty! J

kubazteam.pl przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. View more
Akceptuję